ZÁPIS NOVÝCH TANEČNÍKŮ na sezónu 2023/2024

Ve spolupráci s taneční skupinou Xside DANCERS otevíráme kurz street dance v Opavě! Kurz je určen pro děti od 6 let.

Zápis nových tanečníků bude probíhat v termínu 12. a 13. září 2023 ve sportcentru OlympInn, 17. listopadu 1210/2, Opava – Kylešovice.

Trénink bude probíhat každou středu v čase 18:00 – 19:00 ve velkém sále sportovního centra OlympInn. Výše členského příspěvku činní 2 700,-/ pololetí. Členské příspěvky se platí na D4L účet po první zkušební lekci, která je pro všechny nové členy zdarma.

Na všechny další dotazy Vám odpoví Michaela Dalerová na tel. 775 003 380 anebo e-mail dance4life.opava@seznam.cz3

 

TANEČNÍ SKUPINA Xside DANCERS
Najdete nás v městské části Brno – Slatina a nově také v Opavě.
Dlouhodobým cílem taneční skupiny Xside DANCERS je prostřednictvím smysluplných volnočasových aktivit podpořit všestranný pozitivní osobnostní a pohybový rozvoj dětí a mládeže. Věnujeme se Street a disco show, electric boogie ad.

A co vlastně děláme? Street dance a show, electric boogie ad. Pohybový slovník rozvíjíme nejen u dětí a mládeže, ale také u maminek a tatínků. Všichni vlastně můžeme říct, že jsme jedna velká rodina. Snažíme se o individuální přístup. Každý z nás si prošel jinou cestou a je důležité najít v každém jakýsi osobitý styl. Záměrem naší skupiny není jen soupeřit, ale ukázat také, jaký jsme tým. Cílem toho všeho je, že prostě nesedíme u televize, nesedíme u facebooku, neproplouváme znuděně každým dnem – zkrátka děláme to, co nás baví. S každou pozitivní či negativní situací se posouváme dál.

WEB Xside DANCERES